Attack /

Akumulační nádrže

Akumulační nádržeSpolečnost Attack, s.r.o. je největší výrobce akumulačních nádrží v SR a nabízí je v nejširším sortimentu.

Modifikace akumulačních nádrží


ATTACK AS, AK - jsou vyrobeny z kvalitní oceli pro akumulaci a následnou distribuci tepelné energie z kotle na biomasu např. ATTACK DP, DPX, PELLET 30, Automatic Plus, WOOD & PELLET a pod. Model ATTACK AS je navíc osazen jedním výměníkem pro připojení do solárního systému.

ATTACK HR, HRS - jsou vyrobeny z kvalitní oceli a slouží nejen k akumulaci vody pro vytápění , ale i na výrobu TUV s vnitřním  smaltovaným zásobníkem . Model ATTACK HRS je rovněž osazen jedním výměníkem pro připojení do solárního systému. Tyto typy nádrží mají zabudovanou hořčíkovou anodu v zásobníku TUV pro zvýšení odolnosti vůči korozi. V horní části je zabudovaný manuální odvzdušňovací ventil.

ATTACK TUV, TUVS - jsou vyrobeny z kvalitní oceli a slouží nejen k akumulaci vody pro vytápění , ale jsou navrženy pro přípravu TUV v měděné spirále . Model ATTACK TUVS je navíc osazen jedním výměníkem pro připojení do solárního systému.

ATTACK S – vychází z typu ATTACK AK. Uvnitř zásobníku je instalován disk a stratifikační roura, které umožňují vrstvení vody podle teploty. Tento konstrukční prvek zajišťuje různé teplotní vrstvy při vstupech, jakož i výstupech.

ATTACK SS - vychází z typu ATTACK AS a ATTACK S . Je navíc osazena jedním výměníkem pro připojení do solárního systému.
Zobrazený počet: 244896
Seřadit podle výkonu: výkon Seřadit podle objemu: výkon
Způsob zobrazení: S obrázkyTabulka s obrázky
Strana: 1 2 3
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
SVĚT ATTACK, s.r.o