Elektrické kotle

Modifikace elektrických kotlů


ATTACK ELECTRIC EXCELLENT - Ve své konstrukci využívá prvky moderní technologie a designu. Díky unikátním vlastnostem nového elektrického kotle můžete vytápět úsporně a přitom velmi komfortně. Tento kotel je určen pro vytápění rodinných domů, budov a společných prostor s tepelnými ztrátami až do 22,5 kW.

ATTACK ELECTRIC EASY - Je určen k vytápění v topných soustavách s nuceným oběhem a tepelnými ztrátami do 7,5 kW (nízkoenergetické domy , byty a menší rekreační objekty). Mimo klasických topných systémů.


Elektrické kotle ATTACK zajistí vytápění bytů, domů, chat, firemních a průmyslových průstřel komfortně a šetrně. Přičemž jsou šetrné nejen finančně ale i k životnímu prostředí ( žádné emise ). Rovněž jejich instalace a provoz jsou velmi jednoduché. I když jde o relativně dražší alternativu ve srovnání s tradičnějšími způsoby vytápění v důsledku růstu cen energií, tak stále představují vysoký komfort.

Tato kombinace malých rozměrů, spolehlivosti, lehké a ekonomického provozu dělá z elektrických kotlů ATTACK vynikající alternativu v prostorách kde nejsou jiné možnosti vytápění.

Pro ty, kteří mají zájem o minimalizaci nákladů na vytápění je třeba zvážit kondenzační kotle s možností připojení na solární systémy, případně kotle na pevná paliva, pelety a kombinované kotle.
PALIVO
Zobrazený počet: 244896
Seřadit podle výkonu: výkon Seřadit podle objemu: výkon
Způsob zobrazení: S obrázkyTabulka s obrázky
[ATTACK ELECTRIC EXCELLENT 8]

Cena s DPH:

20 316 Kč

 
[ATTACK ELECTRIC EASY 8]

Cena s DPH:

13 915 Kč

 
[ATTACK ELECTRIC EXCELLENT 15]

Cena s DPH:

21 586 Kč

 
[ATTACK ELECTRIC EXCELLENT 24]

Cena s DPH:

24 140 Kč

 
Produkty
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
SVĚT ATTACK, s.r.o