Hořák na pelety

Nerezový  hořák ATTACK na spalování pelet je založen na principu padání paliva - pelet - z podavače paliva přes přívodní hadici a troubu na rošt, kde probíhá spalování.


ÚPRAVY HOŘÁKŮ ATTACK

Přestavbová sada určená pro montáž do kotlů ATTACK FD, umožňuje změnu provozu kotle na spalování dřevních pelet, jakož i do všech již zakoupených a instalovaných kotlů ATTACK FD a U22.
  • ATTACK PELLET BURNER Automatic

Plně automatický nerezový hořák na dřevní pelety s možností nastavení výkonu v rozsahu 8–30 kW s automatickým čištěním roštu, automatickým zapalováním, kontrolovaným startem a řízeným procesem hoření.
Hořák pracuje v plně automatickém režimu počínaje vyhodnocením potřeby dodávky tepla, dodávkou paliva, elektrickým zapálením, rozhořením, hořením, vypnutím, dohořením, čištěním a přechodem do pohotovostního režimu. Rozsah výkonu hořáku je 8 až 30 kW, který lze nastavit skokově po 2 kW.
Hořák má z výroby přednastavený rozsah výkonu 14–30 kW, který je rozdělen do tří stupňů: 1. (14 kW), 2. (22 kW) a 3. (30 kW).
  • ATTACK BIOHEAT

Konstrukčně jednoduchý a spolehlivý hořák na dřevní pelety o výkonu 6–25 kW s manuálním čištěním. Má automatické řízení provozu (tj. zapálení a vyhasnutí) s vlastní diagnostikou chyb. BIOHEAT pracuje na principu řízené dodávky paliva. Dřevní pelety padají z podavače pelet přes přívodní hadici a podávací trubku na rošt, kde dochází k jejich spalování. BIOHEAT má  elektrické zapalování, které automaticky zapaluje pelety padající na rošt. Zapalování začne až poté, když dá termostat pokyn hořáku.
BIOHEAT má z výroby přednastavený rozsah výkonu 6–25 kW a tři stupně výkonu: 1 (6 kW), 2 (14 kW) a 3 (25 kW).
Zobrazený počet: 244896
Seřadit podle výkonu: výkon Seřadit podle objemu: výkon
Způsob zobrazení: S obrázkyTabulka s obrázky
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
SVĚT ATTACK, s.r.o