Litinový kotel na pelety

Přestavbová sada určená pro montáž do všech již zakoupených a instalovaných kotlů ATTACK FD, umožňuje změnu provozu kotle na spalování dřevních pelet:

Horak FDPlně automatický nerezový hořák na dřevní pelety s možností nastavení výkonu v rozsahu 8–30 kW s automatickým čištěním roštu, automatickým zapalováním, kontrolovaným startem a řízeným procesem hoření. Hořák je určen a certifikován pro spalování dřevních pelet o průměru 6–10 mm a délky až 35 mm. Při změně podavače paliva spaluje různé pecky z ovoce i pomleté olivové pecky do max. velikosti broskvových pecek. Případné přestavby předem konzultovat s výrobcem.


FD ModifikovanyLitinový teplovodní kotel na pelety ATTACK FD PELLET je moderní zdroj tepla s novou konstrukcí litinového výměníku kde předepsaným palivem je černé uhlí, koks nebo dřevo. Při zabudování plně automatického nerezového hořáku na dřevní pelety s možností nastavení výkonu v rozsahu 8–30 kW s automatickým čištěním roštu, automatickým startem a  ukončením procesu hoření do litinového tělesa FD, vzniká jednoduchý kombinovaný kotel na  pevné palivo a pelety. Kotel je určen k vytápění bytů a rodinných domů.PALIVO
Zobrazený počet: 244896
Seřadit podle výkonu: výkon Seřadit podle objemu: výkon
Způsob zobrazení: S obrázkyTabulka s obrázky
Produkty
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
Zákaznický servis
Prodejna
SVĚT ATTACK, s.r.o
SVĚT ATTACK, s.r.o